Відбулася XXIV чергова сесія VIII скликання Зачепилівської селищної ради

13.06.2022

Сьогодні о 10. 00 годині відбулось засідання ХХІV чергової сесії VІIІ скликання.

У роботі сесії взяли участь:  19  депутатів, перший заступник селищного голови,  керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

– Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року №2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

– Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2023 рік.

-Про встановлення ставок туристичного збору на 2023 рік.

-Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2023 рік.

-Про встановлення ставки по транспортному податку та затвердження Положення про транспортний податок на території Зачепилівської селищної ради.

– Про встановлення ставок єдиного податку.

-Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Зачепилівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

-Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Миколаївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

-Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Зіньківщинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

-Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Новомажарівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

– Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Рунівщинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

– Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Бердянського навчально-виховного комплексу  «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

– Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Чернещинського «навчально-виховного комплексу  «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

– Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Комунального  закладу «Орчицька початкова школа»  Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.

-Про венсення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області.

– Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2022 рік.

– Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.