Відбулася тематична програма з покладанням квітів з нагоди відзначення 76-ої річниці вигнання нацистський окупантів з України

28.10.2020

28 жовтня 2020 року, біля меморіалу Матері Вітчизни,  відбулася тематична програма з покладанням квітів з нагоди відзначення 76-ої річниці вигнання нацистський окупантів з України.

Це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін  творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни,  хто працював в тилу.

Для кожного з нас ветерани є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.

Зачепиляни вшанували полеглих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Матері Вітчизни.

Dsc 5067 Dsc 5075