Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Відбулася XXII позачергова сесія VIII скликання Зачепилівської селищної ради

22.02.2022

Сьогодні у залі засідань Зачепилівської селищної ради  о 10 годині відбулось засідання ХХІІ позачергової сесії VІIІ скликання.

У роботі сесії взяли участь:  16  депутатів,  керуюча справами (секретар) виконавчого комітету,  керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

– Про затвердження програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2022 рік.

– Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року №2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Про зміну назви та затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області.

–  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області за 2021 рік.

– Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2022 рік.

– Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.

Smart

Smart

Smart

Join Us Facebook
посилання