Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Відбулася сесія

19.10.2021

19 жовтня 2021 року під головуванням  Зачепилівського селищного голови Олени ПЕТРЕНКО відбулось засідання ХVІІ позачергової сесії VIII скликання  Зачепилівської  селищної ради.
У роботі сесії взяли участь: 18 депутатів, заступник селищного голови, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету,  керівники структурних підрозділів селищної ради.
Депутати розглянули ряд важливих питань:
– Про внесення змін до рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік».
– Про внесення змін до Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2019-2021 роки.
– Про прийняття до відома Прогнозу бюджету Зачепилівської селищної ради на 2022-2024 роки.                                                                                                              
– Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2021 року.
– Про внесення змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська ЦЛ» Зачепилівської селищної ради Харківської області в 2021-2025р.»
– Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Зачепилівської селищної ради Красноградського району, Харківської області.
– Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради.
– Про внесення змін до структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради.
Та низку земельних питань  по кожному з яких  були прийняті відповідні  рішення.
Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті.

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
посилання