Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Відбулася нарада

17.05.2021

17 травня 2021 року голова Зачепилівської селищної ради Олена ПЕТРЕНКО взяла участь у апаратній нараді Красноградської РДА, яка відбулася під головуванням  Віктора ВОЙТЕНКА – голови Красноградської районної державної адміністрації.
Серед питань, які розглядалися в ході наради, нагальним було питання щодо проведення ЗНО у Красноградському районі. Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія ОСАДЧА,  проінформувала присутніх про організацію та порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у громаді.
Військовий комісар Красноградського ОМТЦК та СП підполковник Віталій ГЛАДКИЙ  доповів щодо проведення позапланових навчань з територіальної оборони. Завдання покладене на Красноградський район стосовно призову та поставці виконане повною мірою.
Заступник голови Олександр МАШКО доповів про актуальне питання створення екологічного паспорта району та звернувся до голів територіальних громад з проханням визначення відповідальних осіб з питань екології у себе на місцях. У результаті це допоможе у боротьбі з несанкціонованими сміттєзвалищами та об’єктами отруєння навколишнього середовища.
Директор Красноградської   центральної районної лікарні –  Ганна ВАСЕНКО доповіла, що наразі на стаціонарному лікуванні перебувають –  55 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19, за минулий тиждень зареєстровано –  3 летальних випадки. Кількість захворілих та підозр за останні дні має тенденцію до зменшення.
Директор  КНП «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради  – Анна ПОГОРІЛА доповіла, що за даними минулого тижня на амбулаторному лікуванні знаходилось 23 пацієнти, з яких на сьогоднішній день 20 одужало.Станом на 17 травня 2021 року зареєстровано –  6 нових захворювань. Кількість захворювань за останній період  – зменшилось.
У ході наради були розглянуті й інші питання життєдіяльності району.
Img 6e4e11f774ced3ea088e21a8076bc085 V
 
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання