Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти

03.04.2019

02.04.2019 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, завідувачів філій, закладу позашкільної освіти Зачепилівської селищної ради. Предметом обговорення стали наступні питання:

1. Про виконання рішень попередньої наради від 22.02.2019 року (інформація головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Гамбаль Н.І.)
  2. Про заходи щодо підготовки та проведення ЗНО у 2019 році (співдоповідь головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Гамбаль Н.І. та завідувача МК Пилипенко Г.В.)
  3. Про кадрове забезпечення закладів освіти у 2018/2019 н. р. (інформація методиста Мирної Н.В.)
  4. Про формування попередньої мережі закладів загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради на 2019/2020 н.р. (інформація економіста відділу освіти, молоді та спорту Кононихіної О.К.)
  5. Про попереднє планування літньої оздоровчої кампанії (інформація методиста Коломієць Л.В.)
  6. Про організацію харчування учнів та вихованців (доповідь бухгалтера відділу освіти, молоді та спорту Тарасової М.А.).

Прийняті рішення сприятимуть розвитку освіти Зачепилівської громади.

1 (3) 2 (2)