Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Відбулася чергова сесія

30.04.2021

30 квітня 2021 року, під головуванням  Зачепилівського селищного голови Олени ПЕТРЕНКО відбулось чергове засідання  ІХ сесії VIІІ скликання  Зачепилівської  селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів,  керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було  всього винесено 655 питань з них: 13 питань загального характеру та  642 земельні питання порядку денного:

– Про внесення змін до рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет на 2021 рік».

–  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2021 року.

– Про прийняття майна, що обліковується на балансі Зачепилівської районної ради у комунальну власність Зачепилівської селищної ради.

– Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

–  Про надання попередньої згоди на прийняття комунальну власність Зачепилівської селищної ради із державної власності нерухомого майна для розміщення органів місцевого самоврядування.

– Про затвердження Положення про порядок встановлення, демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Зачепилівської селищної ради.

– Про перейменування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради  та затвердження її Положення.

– Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради .

– Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.  

– Про затвердження Положення про громадські слухання на території Зачепилівської селищної ради.

– Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 25.01.2018 року № 100 «Про затвердження штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради».

– Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Комунальним підприємством «Руновщина».

– Земельні питання.

– Різне.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті.

Прийняті рішення чергового засідання IX сесії VIII скликання Зачепилівської селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Зачепилівської    селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Smart

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання