Відбулася чергова ХХХ сесія VIII скликання Зачепилівської селищної ради

16.02.2023

16 лютого о 11 годині  відбулося засідання ХХХ чергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, 20 депутатів, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, т.в.о. начальника Першого відділення Красноградського РТЦК та СП Володимир Козина, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

• Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2023 році.
  • Про надання згоди Харківській обласній військовій адміністрації на централізоване перерахування субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах.
  • Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2022 рік.
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 рік».
  • Про затвердження Програми щодо підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області на 2023-2025 роки.
  • Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік.
  • Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Зачепилівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Леб’язького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області.
  • Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Новомажарівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) «Теремок» Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про перейменування та затвердження статуту у новій редакції Рунівщинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко» Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної за 2022 рік.
  • Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності Зачепилівської селищної ради та затвердження персонального складу конкурсної комісії.
  • Про затвердження Положення про порядок списання, відчуження, безоплатної передачі майна, яке належить до комунальної власності Зачепилівської територіальної громади.
  • Про внесення змін до Програми благоустрою
    населених пунктів Зачепилівської селищної ради на 2022-2025 роки.
  • Про внесення змін до рішення №5 від 27.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів».
  • Про затвердження Положення про відділ з питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради.
  • Про затвердження графіку пленарних засідань Зачепилівської селищної ради на 2023 рік.
  • Про продовження терміну дії «Програми розвитку культури і туризму Зачепилівської селищної ради на 2018-2022 роки» до 2023 року.
  • Про розгляд заяви щодо заключення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд за адресою с. Семенівка, вул. Козирєва. Цибуленко В.М.
  • Про розгляд заяви щодо заключення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд за адресою с. Семенівка, вул. Садова, 15. Цибуленко В.М.
  • Про розгляд заяви щодо підписання договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування АЗС за адресою с. Нове Пекельне, вул. Центральна. АТ КБ «Приватбанк».
  • Про розгляд заяви Тороповського В.М. щодо надання в оренду водного об’єкту (ставок).
  • Про розгляд заяви ФГ «Зоря» в особі Башкатова І.Ф. щодо надання в оренду водного об’єкту (ставок).
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою та складання водного паспорта на земельну ділянку зі ставком, яка знаходиться на території Малоорчицького старостинського округу, за межами населеного пункту с. Зарічне, Красноградського району, Харківської області.
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для водонапірної башти та артезіанської свердловини, що розташована за адресою: с. Рунівщина, вул. Слобідська, на території Зачепилівської селищної ради.
  • Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.

59d03a7e B3eb 46be 95c7 66f8c60e7521

B3cbe73f 5bba 42d3 Bf6d B1dc7d2b51da