Важлива інформація до дня охорони праці

28.04.2022

Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області пропонує підприємствам, установам та організаціям різних форм власності 28 квітня 2022 року вшанувати пам’ять працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану. Також просить провести позапланові інструктажі з питань охорони праці, щодо дій у надзвичайних ситуаціях, направлених на збереження життя і здоров’я працівників під час виконання своїх професійних обов’язків, дотримання вимог охорони праці та по наданню першої долікарської допомоги.

Якщо ви хочете, щоб День охорони праці став ефективним інструментом, залучіть до участі у заходах якнайбільше працівників. Обговоріть проблемні питання та проведіть круглі столи з керівниками структурних підрозділів та працівниками . Так вони побачать, що вас насправді турбує безпека персоналу. Крім того, зворотній зв’язок від працівників допоможе визначити причини наявних проблем.