Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

В ЗАЧЕПИЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КООПЕРАТИВІВ

17.09.2019

Асоціація приватних роботодавців у партнерстві з Харківським обласним центром зайнятості, Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, низкою громадських організацій регіону за фінансової допомоги Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) розпочинає проект «Створення партнерської платформи «AgroHub» з професійної інтеграції внутрішньо переміщених осіб  та мешканців приймаючих громад».

13.09.2019 року за підтримки Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулася презентація проекту у Зачепилівській ОТГ.

Проект презентували :

Керівник проекту – Олександр Чумак, президент « Асоціації приватних роботодавців»

Наталя Мандрієвська – Представник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Віктор Нестеренко – радник з питань децентралізації Харківського центру розвитку місцевого самоврядування.

У рамках цього проекту для трьох обраних на конкурсній основі ОТГ планується:

  • Короткотермінове навчання 7 представників ОТГ з числа внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади спеціальності «плодоовочівник», у тому числі навичкам роботи із сучасними системами крапельного зрошення землі на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (м. Дергачі).
  • Навчальний візит для ознайомлення з досвідом створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів.
  • Проведення низки тренінгів в громаді для 30 мешканців щодо розвитку компетенцій для забезпечення самозайнятості в агросфері та сільгоспкооперації.
  • Проведення дослідження наявних земельних ресурсів та аналізу ґрунтів в ОТГ.
  • Проведення конкурсу бізнес-ініціатив мешканців громади і менторська підтримка у реалізації найкращих проектів та створенні сільськогосподарських кооперативів.Img 43dda495e73cfe18114107da1f016c9c V Img 3d7640846c30e7a8dad136970cdc6ea0 VImg 3d7640846c30e7a8dad136970cdc6ea0 V
Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання