В офісі центру підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес» відбувся семінар

09.06.2021

Фахівці Головного управління ДПС у Харківській області провели семінар для платників податків в офісі центру підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес».

Учасниками заходу були представники підприємницького середовища Харківщини та Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області.

Слухачі мали змогу, за бажання, особисто взяти участь у семінарі або долучитися до нього онлайн.

Спікерами виступили профільні фахівці структурних підрозділів податкової служби Харківщини:  Марина Попова, Олена Путятіна та Інна Бєлушкіна.

Під час семінару податківці розповіли присутнім про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій цього року, про виправлення помилок в поданій об’єднаній звітності з податку на доходи фізичних осіб, військового збору та ЄСВ, а також про ведення підприємницької діяльності за умов  спрощеної системи оподаткування.

Після виступів, спікери відповіли на запитання, які учасники семінару ставили особисто або в чаті через модератора заходу.

Нагадуємо, що податкова служба Харківської області проводить семінари спільно з центром підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес» в останній четвер щомісячно.