Увага! Важлива інформація!Інформує Зачепилівська районна філія ХОЦЗ

18.08.2021

Якщо Ви працюєте кухарем без спеціальної професійної освіти, Ви маєте можливість підтвердити свою кваліфікацію з отриманням відповідного документа за допомогою служби зайнятості.

Неформальне професійне навчання – набуття особами професійних знань, умінь і навичок шляхом практичного досвіду роботи, самоосвіти, наставництва.

Для підтвердження результатів неформального навчання необхідно звернутись до центру зайнятості та заповнити анкету самооцінювання, надати: заяву, паспорт, копію документа про стаж роботи за професією кухар, медичні довідки, за наявності – оригінал документа про освіту, копію трудової книжки, лист роботодавця (за наявності).

Здійснюють таке підтвердження кваліфікації за професією «Кухар» 3-6 розрядів у Рівненському та Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Вищому професійному училищі №33 м. Києва відповідно до графіків роботи комісій з підтвердження кваліфікації.

Підтвердження результатів неформального професійного навчання проводиться на платній основі.

Особа, яка підтвердила кваліфікацію, отримує свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.

За більш детальною інформацією можете звернутись до фахівця Зачепилівської районної філії ХОЦЗ Мосьпана Андрія Володимировича, (тел. 05761 – 5-19-82)

112 (1)