Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Увага! Новий постачальник газу: кому і як платити

28.06.2022

У жителів Харківщини, які отримували газ від «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», у платіжках не було нарахувань за блакитне паливо за травень. Це через те, що з 1 травня побутових споживачів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» автоматично було переведено на постачання до «постачальника останньої надії» (ПОН). За рішенням Кабінету Міністрів України, функцію ПОН виконує ГПК «Нафтогаз України». Побутові споживачі продовжують отримувати природний газ за пільговою ціною. Про це повідомили в ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ».

☝️За газ, спожитий з 1 травня, потрібно оплачувати ГПК «Нафтогаз України». Нові договори на постачання газу укладати не треба, перехід був здійснений автоматично. У «Нафтогазі» повідомили, що формування рахунків за травень затримується: в особистому кабінеті на my.gas.ua люди зможуть отримати платіжку після 20 червня; друковані рахунки доставить Укрпошта після 25 червня, лише в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.

‼️Кожен новий клієнт має отримати номер особового рахунку, кажуть у «Нафтогазі». Для цього необхідно:

✅ Перейти на офіційний сайт Нафтогазу за вкладкою “Дізнатись номер рахунку” (https://gas.ua/uk/home/find-account), чи

✅перейти в чат-бот GASUA у Viber, Telegram або ✅NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести ЕІС-код (16 символів).

☝️EIC – це персональний газовий номер об’єкта газопостачання, який складається з 16 символів (латинських літер та цифр). Наприклад, 56XM19A205987456. Його можна знайти в особистому кабінеті, контакт-центрі вашого облгазу або в рахунку за розподіл/доставку природного газу (над таблицею справа, маленькими літерами).

☝️Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua.

(https://my.gas.ua/register).

Саме з його допомогою дізнатися і оплатити рахунки, завантажити довідку про пільги та субсидії, отримати акт звірки тощо. Водночас усі пільги та субсидії при зміні постачальника зберігаються автоматично, зауважили в «Нафтогазі».

‼️Новому постачальнику потрібно сплачувати за газ за новими реквізитами! За тими, що надійдуть в НОВИХ КВИТАНЦІЯХ.

☝️Сплатити рахунок можна через Інтернет:

• в особистому кабінеті на my.gas.ua (номер особового рахунку можна отримати в чат-боті або у контакт-центрі);

• у чат-боті GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;

• через сайти та мобільні додатки банків;

• за допомогою платіжних систем (Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay, Apple Pay, Google Pay).

☝️Або можна розрахуватися за спожите через відділення Укрпошти; у будь-якому відділенні банків; через платіжні термінали самообслуговування.

⚠️У «Нафтогазі» зазначають, що платіжки формуються щомісяця 10–15-го числа. Сума до сплати розраховується на основі даних про спожитий газ, які передає ваш оператор ГРМ (облгаз). При оплаті за газ в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чат-боті GASUA до 30 червня нараховується знижка 1 %. Клієнт зможе використати її під час наступного платежу.

☝️Зміна постачальника газу не змінює терміни та способи подання показників лічильника: для коректних розрахунків їх треба надсилати з 1 по 5 число щомісяця «Харківгазу», через особистий кабінет або чат-бот 104.ua.

☝️На час воєнного стану, на газ для побутових споживачів установлено фіксовану ціну – 7,96 гривні за кубічний метр. Поки невідомо, «Нафтогаз України» буде постачальником на постійній основі чи ця норма діятиме лише на період воєнного стану.

⚠️Номери контакт-центру «Нафтогазу»: (066)-300-2-888; (098)-300-2-888; (093)-300-2-888.

⚠️Якщо Ви вже, не чекаючи квитанції, заплатили за спожитий у травні газ «Харківгаз Збуту», або по Вашому Особовому рахунку зафіксована переплата за попередні місяці, Вам необхідно:

➡️направити на адресу компанії письмову заяву на повернення цих коштів, додавши:

🔺копію паспорта,

🔺копію ідентифікаційного коду,

🔺довідку з банку про реквізити карткового рахунку,

🔺копії останніх квитанцій, що підтверджують оплату.

✅Документи можна направити або на електронну скриньку contact@khgaszbut.com.ua, або на поштову адресу: м. Харків, вул. Болбочана Петра, 54.

✅У зверненні має бути прізвище, ім’я та по-батькові власника Особового рахунку, вказана його адреса та чітко викладена суть прохання. Письмове звернення повинно бути підписане заявником і вказана дата.

☝️В електронному зверненні копії документів повинні бути скріплені електронним підписом, зазначена електронна адреса, на яку заявнику можна надіслати відповідь або ж вказані відомості про інші засоби зв’язку з ним.

➡️АБО напряму звернутися в Красноградську філію АТ “Харківгаз Збут” з вищевказаними документами⤴️ за адресою: вулиця Преображенська, 5, м.Красноград.

‼️Тому, очікуємо нові квитанції, оплачуємо за новими реквізитами і пам’ятаємо, що борги за спожитий природний газ від ТОВ “Харківгаз Збут” не скасовуються. Кожен споживач несе відповідальність за несплату спожитих комунальних послуг згідно законодавства України.

Join Us Facebook
посилання