Усиновіть дитину, подаруйте їй сонце!

30.09.2021

Наприкінці вересня в Україні відзначають День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Кожна дитина хоче жити в сім’ї і відчувати тепло і затишок сімейного оточення, проте не всі діти мають таку можливість.

Якщо дитина живе з впевненістю у захисті, вона навчається зростати у вірі. Якщо дитина живе в оточенні дружби й добра, вона навчається бачити у світі любов, а любов – найкращий засіб виховання. Такі умови проживання може забезпечити хороша повноцінна сім’я.

Однак, є діти, які втратили сім’ю  і не знають любові батьків, яким необхідно створити, як передбачено законодавством України, умови для їх виховання, врятувати від сирітської долі.

Діти-сироти повинні не за казками, а реально знати, хто такі мама і тато, бо зовсім скоро вони самі стануть батьками і будуть виховувати власних дітей.

Добре, що на світі є люди, чиє милосердя і доброта допоможуть змужніти таким дітям і не дозволять затьмарити щасливої пори дитинства.

Тож не стійте осторонь цієї проблеми! Діти чекають на вас!

Чужих дітей не буває. Давайте допоможемо цим дітям усміхатися і любити світ…

Якщо ви бажаєте подарувати сімейний затишок дітям, що втратили своїх рідних, розпочніть свій шлях вже сьогодні.

Більш детальну інформацію та відповіді на запитання щодо процесу усиновлення, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу ви можете отримати у відділі сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр надання соціальних послуг» за адресою смт. Зачепилівка, пров. Спортивний, б.7 Харківської області або зателефонувавши за номером 5-10-07.

Директор                                                               Оксана МОЛЧАНОВА