УРОЧИСТИЙ ЗАХІД ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

18.03.2019

15 березня 2019 року в приміщенні районного будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З професійним святом присутніх привітали селищний голова Юрій Вікторович Кривенко заступник голови Зачепилівської районної державної адміністрації Олег Леонідович Соколов. Вони подякували працівникам за самовіддану, відповідальну та почесну працю і вручили Почесні грамоти Департаменту житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної організації профспілки робітників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, Грамоти та Подяки Зачепилівської селищної ради, Грамоти та Подяки Зачепилівської районної державної адміністрації та Зачепилівської районної ради.

Працівники районного будинку культури та майстри народної творчості подарували присутнім святковий концерт.