Управління міністерства юстиції інформує

09.02.2023

ЩОБ НЕ ФІГУРУВАТИ В ПУБЛІЧНОМУ РЕЄСТРІ БОРЖНИКІВ, ХАРКІВ’ЯНИН СПЛАТИВ 260 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Фінансовий добробут найменших українців в умовах воєнного стану залишається одним із ключових векторів у роботі органів державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Разом з тим, не всі прагнуть якомога скоріше прибрати своє ім’я з порядку денного у виконавця і без додаткового правового впливу виконати свій батьківський обов’язок.

Так, вдале використання фахівцями Немишлянського відділу ДВС дієвих важелів примусового характеру дало бажаний результат. Мешканець Харкова, не бажаючи миритися з застосованими до нього санкціями, все ж сплатив на користь своєї дитини понад 260 тисяч гривень заборгованих аліментів.

Відтак, батьки, які не забезпечують власних нащадків, мають бути готові до того, що стануть фігурантами Єдиного реєстру боржників: https://erb.minjust.gov.ua/, де всі охочі  можуть переглянути інформацію про неплатників.

Харків, кейс аліменти 06.02.2023