УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ ЧИТЦІВ «ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ»

25.03.2019

23 березня 2019 року відбувся Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г.Шевченка.

Конкурс проводився з метою виявлення і підтримки талановитих читців, залучення широких верств населення до літературного надбання українського генія, «національного пророка», художника і поета Т.Г. Шевченка, покращення якості роботи з патріотичного виховання дітей та молоді.

Зачепилівський районний будинок культури селищної ради представляли на конкурсі 2 учасниці: Юлія Гвоздік та Олександра Джуган – гуртківці «Художнього слова» (керівник Чулей С.Д.). Вибрані твори дівчата донесли до глядача з особливою виконавською майстерністю та розкрили їх зміст, сценічну культуру. Та отримали Подяки  від Харківського обласного організаційно – методичного центру культури і мистецтва за участь у Регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря».

Photo 1553510258 Photo 1553510299