У ЗАЧЕПИЛІВСЬКІЙ ОТГ РЕАЛІЗОВАНО 2 МІНІ ПРОЕКТИ

16.10.2019

15 жовтня під час святкувань приурочених до відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, а також 60-тої річниці сільського будинку культури на території Бердянського старостинського округу відкрито два мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Завдяки реалізації мініпроєкту «Казкова поляна дитинства» на території парку у центральній частині села Бердянка з’явився сучасний спортивно-ігровий майданчик укомплектований вуличними тренажерами та розрахований на різні вікові групи населення. Вартість проєкту – 240,6 тис грн, з них: 120,3 тис грн за рахунок обласного бюджету, 108,3 тис грн – селищний бюджет, 12,0 тис грн – кошти жителів старостинського округу. Проєкт ініційовано вуличним комітетом «Зоряне сяйво», сертифікат про відкриття отримав Роман Корочанський.

Значно покращилася матеріально-технічна база Бердянського сільського будинку культури, який відзначив свою 60-ту річницю, тому посприяла реалізація мініпроєкту «Бердянський СБК: крок у майбутнє для обдарованих і талановитих». Яскраві сценічні костюми, під час святкового концерту, продемонстрували аматорські колективи Бердянського СБК. Супроводжувалася концертна програма якісним звучанням музичної апаратури, придбаної у рамках реалізації даного проекту. Загальна вартість проєкту 230,5 тис грн: 115,3 тис грн – кошти обласного бюджету, 103,7 тис грн – селищний бюджет, 11,5 тис грн – кошти сільських жителів. Рушійною силою та ініціатором проєкту став вуличний комітет «Світла ніч», сертифікат отримала Ірина Думанецька.

Зачепилівська селищна рада висловлює щирі слова подяки Харківській обласнйDsc 6156 Dsc 6162 Dsc 6217 Dsc 6266 Dsc 6291 Dsc 6382 Dsc 6400і раді та її голові Сергію Івановичу Чернову за можливість участі у конкурсі. Депутату обласної ради, Генеральному директору ПСП імені Фрунзе Івану Даниловичу Глянь за відкриття проектів, а також за допомогу у їх реалізації. В.о. старості Вікторії Василівні Згонник за ініціативність  та уміння згуртувати жителів.