У Зачепилівській об’єднаній громаді відбулося відкриття першого мініпроєкту

09.10.2020

Сьогодні відбулося відкриття реалізованого мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» – «Зачепилівський Будинок Культури – центр дозвілля громади». Захід відбувся за участі депутата Харківської обласної ради Максима Колінько, селищного голови Юрія Кривенко.

Завдяки реалізації проєкту вдалося суттєво покращити та осучаснити матеріально-технічну базу закладу культури районного рівня – Зачепилівський базовий будинок культури. Урочисті заходи пройшли під звучання сучасної музичної апаратури, яка придбана за рахунок реалізації мініпроєкту. Нове музичне обладнання в подальшому дозволить проводити святкування на найвищому рівні. Яскраві сценічні костюми продемонстрували аматори та працівники закладу культури, загалом придбано 143 одиниці такого вбрання.

Загальна вартість мініпроєкту «Зачепилівський Будинок Культури – центр дозвілля громади» склала 297,570 тис грн, з них: 148,785 тис грн – кошти обласного бюджету, 133,906 тис грн – бюджет селищної ради, 14,879 тис грн – кошти конкурсанта.

Мініпроєкт ініційований громадською організацією «УЧАСНИКИ АТО, БОЙОВИХ ДІЙ, ВОЛОНТЕРИ «ЗА УКРАЇНУ, ЧЕСТЬ І ВОЛЮ» очільником якої є Анатолій Омельченко, який і отримав сертифікат.

Зачепилівська селищна рада, відділ культури та туризму висловлюють щирі слова подяки  Харківській обласній раді та її голові Сергію Чернову за можливість участі у конкурсі. Івану Гляню, Івану Башкатову, Сергію Злидню, Сергію Федорику, Віктору Петровському, Володимиру Роднянку та Анатолію Омельченку за допомогу у його реалізації.

Dsc 4167 Dsc 4172 Dsc 4191 Dsc 4229 Dsc 4255 Dsc 4259