З метою створення належних та безпечних умов для очікування учнями шкільного автобусу, за кошти бюджету Зачепилівської селищної ради встановлено нові автобусні зупинки у селах Олександрівка та Абазівка.
Відтепер юні пасажири з гарним настроєм будуть очікувати шкільний автобус та не боятимуться ні вітру, ні сонця, ні дощу, ні снігу. Наявність зупинок забезпечить комфортне очікування дітей.
![Img 1bbd920a11d46273a137dcf4b68bb491 V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-1bbd920a11d46273a137dcf4b68bb491-V.jpg)
![Img 5b7388770e611fc5b25dbe172d2dcc8f V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-5b7388770e611fc5b25dbe172d2dcc8f-V.jpg)
![Img 7b43e15fc9634c2dc46f826ff8e0ecc2 V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-7b43e15fc9634c2dc46f826ff8e0ecc2-V.jpg)
![Img 877b861d59d4ca0aa2c5909e2dd251fc V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-877b861d59d4ca0aa2c5909e2dd251fc-V.jpg)
![Img 923ab00f27cd88c0b866c02671baf005 V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-923ab00f27cd88c0b866c02671baf005-V.jpg)
![Img 60370a165aabf408d921b3f216d98963 V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-60370a165aabf408d921b3f216d98963-V.jpg)
![Img 0291024f48365cc69d0e19951f72b585 V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-0291024f48365cc69d0e19951f72b585-V.jpg)
![Img F62f975b757373b042084516df164999 V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-f62f975b757373b042084516df164999-V.jpg)
![Img F753a9d5aa87bcb639eafc94bffae636 V](https://zachepylivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-f753a9d5aa87bcb639eafc94bffae636-V.jpg)