ТИ МОЖЕШ УСЕ! МОЖЛИВОСТІ БЕЗМЕЖНІ!

26.02.2020

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Мінсоцполітики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння їх подальшому працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проект триватиме наступні пів року у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбувається з 05 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів а далі – конкурси на вакантні посади.

Навчання розпочнеться з 05 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів.

ст.1 (1) Page 0001ст.2 Page 0001