ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ВОКАЛЬНОГО ГУРТУ «КАЛИНА»

12.04.2019

12 квітня 2019 року в Зачепилівському районному будинку культури відбувся творчий вечір «Мій рідний край оспіваний піснями», присвячений 30-річчю з дня заснування самодіяльного вокального гурту «Калина» Зачепилівського РБК.

Самодіяльний вокальний гурт «Калина»  з перших днів створення  став яскравим, самобутнім явищем в культурно – мистецькому житті селища, популяризатором кращих зразків народної української пісні, саме народної пісні, тієї, що в різних регіонах України передавалася з  покоління в покоління як святий, неоціненний народний скарб.

Від концерту до концерту розквітає вокальний гурт «Калина». Цікавих сторінок у біографії гурту  немало. Це творчі виступи і перемоги на різноманітних культурно-мистецьких заходах.

Гостями заходу були голова Зачепилівської селищної ради Юрій Вікторович Кривенко, перший заступник голови Зачепилівської районної державної адміністрації Лариса Миколаївна Ружинська, голова Зачепилівської районної ради Іван Іванович Загній,  голова ради районної організації Організації ветеранів України Тетяна Миколаївна Шур.

Щирими і теплими словами самодіяльний вокальний гурт «Калина» привітали Юрій Вікторович Кривенко, Іван Іванович Загній  та шанувальники колективу.

Щастя людини – у творчості. Вона – джерело духовної насолоди, цінностей, що відкривають шлях до храму душі,  до краси. І такі люди, як Олександра Олексіївна Попова – керівник гурту і учасники «Калини», упродовж усього життя творять невмирущий світ краси, примножуючи духовну скарбницю попередніх поколінь, зводячи високо у піднебесся сонцесяйний храм української національної культури.

Творчий вечір подарував  глядачам чарівну, ні з чим незрівняну пісню, якою і славиться колектив. Сподіваємося, що багатоголосся «Калини» ще довго лунатиме над нашим краєм, даруючи неповторні хвилини української пісні.

Photo 1555064506