Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Центр громадського здоров’я України інформує

22.05.2024

Коли ми говоримо про жіноче здоров’я в цілому, то враховуємо такі важливі його аспекти, як: репродуктивне здоров’я, якість життя під час вагітності та пологів, профілактику та лікування багатьох захворювань, в тому числі й онкологічних. І саме поінформованість у цих питаннях допомагає покращувати та зберігати якість життя на всіх етапах.

Важливе значення для твого здоров’я має стан молочних залоз та внутрішніх статевих органів. Оскільки саме рак молочної залози та рак шийки матки – найпоширеніші онкологічні захворювання серед жінок:

Рак молочної залози характеризується неконтрольованим ростом аномальних клітин молочної залози та утворенням пухлин. Якщо цей процес своєчасно не зупинити, то пухлини поширюються за межі молочної залози і це призводить до негативних наслідків

Рак шийки матки зазвичай розвивається повільно. Спочатку відбуваються певні зміни в клітинах шийки матки – дисплазія, що згодом призводить до утворення аномальних клітин. Без відповідних втручань, такі клітини перетворюються на ракові. У більшості випадків рак шийки матки спричиняється вірусом папіломи людини, що передається статевим шляхом

Хороша новина полягає в тому, що своєчасні та регулярні обстеження допомагають виявити захворювання ще на ранній стадії, коли лікування є найбільш успішним та ефективним. Також дотримання засад здорового способу життя дозволяє значно знизити ризик розвитку захворювань та їх тяжких ускладнень.

Про обстеження, які тобі потрібно проходити, та засади здорового способу життя ми поговоримо у наступних дописах, присвячених темі жіночого здоров’я. Тож, слідкуй за нашими публікаціями та ділись інформацією з рідними та близькими! І пам’ятай, що попередити захворювання набагато краще, ніж його лікувати!

Більше: https://shorturl.at/J6yY1

Центр громадського здоров’я України 

Тема жіночого здоров’я охоплює багато аспектів, зокрема репродуктивне здоров’я, якість життя під час вагітності та після пологів, профілактику і лікування різних захворювань, в тому числі, й онкологічних.

Важливою складовою жіночого здоров’я є доступ до якісної медичної допомоги та інформації про здоров’я, яка спрямована на забезпечення повноцінного життя жінки у всіх вікових групах.

Які регулярні обстеження тобі потрібно проходити? Чому так важливо вести ефективну комунікацію зі своїм лікарем? Для більш детальної інформації переглянь матеріали Центру громадського здоров’я за посиланням. Долучайся до поширення інформації про жіноче здоров’я!

Підпишіться на канал https://bit.ly/2RkVgGT

Facebook https://www.facebook.com/phc.org.ua

Instagram https://www.instagram.com/phc.ukraine/

Сайт https://www.phc.org.ua/

Zhensk

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання