Тренінг щодо інформування та залучення мешканців ОТГ до створення та роботи ЦНАП

24.07.2020

Сьогодні Зачепилівський селищний голова Юрій Кривенко, перший заступник Олена Подколзіна, секретар виконавчого комітету, начальник Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації та спеціалісти ради прийняли участь в онлайн тренінгу, який проводився Програмою «U-LEAD з Європою». Захід проводився в рамках участі Зачепилівської ОТГ у 3 Фазі впровадження Програми  з покращення якості надання адміністративних послуг. У ході навчання присутні мали змогу ознайомитися із механізмом ефективного інформування та залучення мешканців об’єднаної громади до створення та роботи Центру надання адміністративних послуг.

У громаді найближчим часом планується відкриття Центру надання адміністративних послуг, який розташовуватиметься на першому поверсі будівлі по вул. Центральна, 56 смт. Зачепилівка. Також для зручності жителів віддалених населених пунктів заплановано створення 6-ти робочих місць у селах: Бердянка, Леб’яже, Малий Орчик, Рунівщина, Чернещина, Нове Мажарове. Тобто після відкриття Центру отримати адміністративні послуги можна буде безпосередньо за місцем проживання.

Img 20200724 104324 (1) (1) Img 20200724 104356 (1)