Торгівля людьми в умовах війни: Як не стати жертвою?

16.08.2023

16 серпня 2023 року, в приміщенні ЦНАП Зачепилівської селищної ради, головним юристом Зачепилівського бюро правової допомоги спільно з працівниками відділу у справах сім’ї, дітей та з питань соціального захисту населення, служби у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради  було проведено круглий стіл на тему: “Торгівля людьми в умовах війни: Як не стати жертвою?”.

Учасники заходу були ознайомлені з формами та особливостями торгівлі людьми в умовах воєнного стану,  законодавством у сфері протидії людьми.

При обговорені було звернуто увагу на нові загрози торгівлі людьми та ознаки того, що людина потрапила у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми. Розроблено алгоритм взаємодії та шляхи проведення інформаційної обізнанності населення.