Святкування з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23.08.2019

23 серпня 2019 року  в селищі Зачепилівка відбулись  урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора   та 28-ї  річниці незалежності України.

З нагоди свята,   за участю керівництва Зачепилівської селищної територіальної громади та району, представників колективів установ, підприємств і жителів  селища,  о 09.00 годині  на площі відбулась тематично-концертна програма «Як стяг свободи й сили оберіг, шануймо прапор вільної держави».

Під час урочистостей за традицією були вручені паспорти юним громадянам України.  По закінченню заходу всі присутні  поклали квіти до пам’ятного знаку Незалежності України.

Свято продовжиться  о 19.00 годині на площі селища біля Зачепилівського районного будинку культури виступом вокального-інструментального ансамблю «Мажаряни» Новомажарівського сільського будинку культури та масовим гулянням.

Dsc 1820

Dsc 1857 Dsc 1874 Dsc 1885 Dsc 1908