Сучасна публічна бібліотека від А до Я

21.10.2019

На базі ОКЗ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА» відбулася презентація видання Національної бібліотеки України ім. Я.Мудрого «Сучасна бібліотека від А до Я».

НБУ ім. Ярослава Мудрого це: провідна бібліотека України, що бере участь у розробленні державної політики в галузі бібліотечної справи та її реалізації; загальнодержавне книгосховище, в тому числі обов’язкового примірника документів; науково-методичний центр для обласних універсальних наукових бібліотек та публічних бібліотек України; науково-дослідний центр з питань бібліотечної справи.

Тож презентоване фахівцями видання містить систематизовану інформацію про організацію роботи публічної бібліотеки, зокрема в об’єднаній територіальній громаді та адресований насамперед представникам органів місцевого самоврядування, які відповідають за надання культурних послуг населенню, керівникам бібліотек, бібліотекам – методичним центрам.

В заході взяли участь – начальник відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради Корнєєва Т.В., головний спеціаліст з культури і туризму Зачепилівської районної державної адміністрації Варкентін І.В., директор КЗ «Зачепилівська РЦБС» Харченко Л.Є.

Img 7d52f5d4d0ad081dc69525db62eff5c1 V Img C730bae4d68f1592c3ce1a1dff41ea00 V