США ухвалили рішення про допомогу Україні

21.04.2024

Пакет підтримки на суму понад $60 мільярдів ухвалили під час голосування Палати представників Сполучених Штатів.

Як повідомив Президент Володимир Зеленський, це дуже вагомий пакет допомоги, який відчують українські воїни на передовій, а також міста і села, які потерпають від російської агресії.

«Дякую особисто спікеру Майку Джонсону, усім американським серцям, які, так само як і ми в Україні, відчувають, що російське зло точно не повинно вигравати. Сподіваюсь, що розгляд пакету в Сенаті США і направлення Президенту Байдену будуть достатньо швидкими», – відзначив Володимир Зеленський.

Він також подякував усім дипломатам, представникам громадського сектору, волонтерам і команді Офісу Президента, які працюють заради збільшення підтримки України.

Тепер законопроєкт буде переданий на розгляд Сенату і потім – на підпис Президенту США Джо Байдену.

Photo1713704197