«Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII»

Шановні мешканці cмт Зачепилівка!

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, що впроваджуються у Нашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII», а саме: «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у ЦПМСД Зачепилівського району, смт. Зачепилівка, Харківська область/KfW»;

Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах у термін до 17 грудня 2020 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроектів та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

У результаті впровадження субпроекту в смт Зачепилівка буде відремонтований центр первинної медико – санітарної допомоги.

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

З повагою,

Дмитро Сісько