“Соціальні гарантії внутрішньо переміщеним особам”.

02.09.2022

01 вересня 2022 року в приміщенні ЦНАП Зачепилівської селищної ради головним юристом Зачепилівського бюро правової допомоги спільно з працівниками Центру надання адмінпослуг та відділу у справах сім’ї, дітей та з питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради було проведено зустріч з  внутрішньо переміщеними особами на тему”Соціальні гарантії внутрішньо переміщеним особам”.

Учасники заходу були ознайомлені з правами на соціальний захист  внутрішньо   переміщених осіб, гарантій держави по соціальній підтримці  внутрішньо переміщених осіб та можливість отримання соціальної допомоги від ООН та інших міжнародних організацій.

Після проведення заходу відбувся прийом громадян, на якому було прийнято 3-х громадян та надано 3 консультації з різних питань