Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

27.02.2020

У сучасних умовах формування ринкової економіки важливою та дуже актуальною є проблема легалізації зайнятості населення та заробітної плати. Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є і такі, які, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують зарплату в «конвертах».

Запрошуємо всіх роботодавців Зачепилівського району до співпраці. Не чекайте, поки до вас прийдуть з перевіркою. Реєструйте офіційно трудові відносини та отримуйте від служби зайнятості послуги, що допомагають заощаджувати, економічно стимулюють до збереження вже існуючих та створення нових робочих місць. Ми говоримо про 100 – відсоткову компенсацію витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітного за направленням служби зайнятості. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування безробітної особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, яка розташована за адресою: смт.Зачепилівка, вул.Центральна,41

фото легалізація

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання