Слово до слова – весела розмова

05.04.2019

5 квітня  Зачепилівський районний будинок культури селищної ради зібрав у залі всіх, хто любить сміх та жарти на ХV ювілейний районний фестиваль гумору та сатири «Слово до слова – весела розмова», який присвячений Дню сміху.

Зі святом сміху та жартів всіх присутніх привітала начальник відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради Тетяна Валеріївна Корнєєва.

В заході взяли участь учасники клубних закладів, як громади так і  району. Всі радо спілкувались, розповідали гуморески та веселі історії. Кожен учасник був нагороджений дипломом за акторські здібності та  майстерність виконання в ХV районному фестивалі гумору та сатири: «Слово до слова – весела розмова».

Усмішка нічого не коштує, а дає багато. Вона збагачує тих, хто її отримує, і не збіднює тих, хто її дарує. Вона триває лише мить, але пам’ять про неї може лишитися назавжди.

фестиваль