“Шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини”

16.06.2021

14.06.2021 року відділом сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради спільно з районним сектором філії Державної установи «Центр пробації в Харківській області» з особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі проведено бесіду профілактичного характеру «Шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини».

Наркоманія (в перекладі з грецького narke – заціпеніння, mania – потяг, пристрасть) – це стан систематичної або хронічної інтоксикації, яка викликана вживанням наркотичних речовин. Це важно виліковна хвороба, що розвивається при вживанні наркотичних препаратів. Головною її ознакою є залежність від будь-якої хімічної речовини, що викликає приємний психічний стан – ейфорію або змінене сприйняття реальності.

Найбільш негативно наркотики впливають на психіку. У людей, що приймають наркотики, спостерігаються провали в пам’яті та галюцинації. Багато з них, хто приймає екстазі або героїн, впадають у депресію і навіть думають про самогубство, тому що їм стає все складніше отримати „заряд бадьорості” від наркотиків.

Особливу небезпеку викликає введення наркотику за допомогою шприців. Наркотик, введений таким чином одразу попадає в кров і швидко засвоюється організмом. Залежність від наркотику в такому випадку формується практично відразу. Використання одного шприца декількома людьми без відповідної обробки призводить до зараження різними вірусами, інфекціями та ВІЛ.

Основною метою проведеного заходу було донести інформацію щодо небезпеки вживання наркотичних засобів.

В.о. директора                                                                Маргарита ЖМУРКО

Сухіна Римма 51007

0 02 05 3e86b0d8ce43e2cdc8480c22e8990d583fd2fa27cec7a19abb423dd87e0535a2 23ce13201c7a47ec