Щодо заборони використання суден та вилову біоресурсів на водних об’єктах Красноградського району на період воєнного стану

08.08.2022

На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району, повідомляємо про заборону використання суден та вилову біоресурсів на водних об’єктах Красноградського району на період воєнного стану.
🛑Заборонено навігацію на водних об’єктах Красноградського району малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних суден та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів для розваг на воді.
🛑Заборонено вилов водних біоресурсів шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства на водних об’єктах Харківської області на період дії воєнного стану.
Окремо нагадуємо про заборону скупчень людей біля водойм та відвідування лісових масивів, відповідно до наказу начальника Красноградської районної військової адміністрації від 16.05.2022 року N7-в.
Будьте уважні та обережні! Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!