Щодо заборони організації масових заходів та скупчень людей біля водойм

04.01.2024

Відповідно до наказу Красноградської районної військової адміністрації “Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки, організації масових заходів, скупчень людей біля водойм на території Красноградського району у період воєнного стану” від 16 травня 2022року, заборонено організацію масових заходів, скупчень людей біля водойм.

У зв’язку з вищезазначеним, цього року на території громади не проводилося облаштування спеціальних місць для пірнання в ополонку на Водохреща, 6 січня.

Рятувальники наголошують, пірнати в невизначених для цього місцях, без нагляду медиків та надзвичайників – небезпечно для життя. Зачепилівська селищна рада та ДСНС закликають не нехтувати правилами поведінки на воді та дотримуватися вищезазначеної заборони. Сподіваємося на порозуміння!