Щодо проведення громадських обговорень з питання перейменування с.Першотравневе

15.12.2023

З метою утвердження національної ідентичності українського народу, завершення процесів дерусифікації та декомунізації, на виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» та рекомендацій Національної комісії зі стандартів державної мови для приведенння назв населених пунктів у відповідність до стандартів державної мови, село Першотравневе Бердянського старостинського округу №1 Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області підлягає перейменуванню.

Зачепилівська селищна рада пропонує мешканцям Бердянського старостинського округу долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вищезазначеного об’єкту топоніміки.

Кожен мешканець Бердянського старостинського округу може надати свої пропозиції (усно чи письмово) декількома способами:

-озвучивши їх старості старостинського округу чи спеціалістам відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради,

-надіславши листа на електронну адресу Зачепилівської селищної ради 04397856@mail.gov.ua з поміткою «Перейменування населеного пункту» та обов’язковим зазначенням ПІБ та адреси відправника,

-надіславши листа у письмовій формі на адресу: 64401, вул. Центральна, смт. Зачепилівка, Красноградського району, Харківської області.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пам’ятаймо, що втручання у процес перейменування топонімів та участь в обговореннях дають можливість кожному з нас, окрім визначення комфортних для себе означників простору, взяти участь у писанні нової історії нашої громади та закріпленні нового символічного порядку, нової політики комеморації в Україні!