Щодо нових способів передачі показань газових лічильників та порядку оплати за доставку газу

31.01.2023

АТ “Харківгаз” отримує чисельні запити від мешканців Харківської області щодо нових способів передачі показань газових лічильників та порядку оплати за доставку газу.

АТ “Харківгаз” залишається Оператором ГРМ для мешканців Харківської області. Банківські реквізити АТ “Харківгаз” для оплати послуг не змінились. Особові рахунки у споживачів газу також не змінились.

У зв’язку з інтеграцією АТ “Харківгаз” до групи НАК “Нафтогаз України”, змінились способи передачі показань лічильників.

Тобто, споживачі газу області – клієнти Харківгазу передають показання лічильників за новими номерами телефонів та через нові сервіси. А оплачують послуги за банківськими реквізитами Харківгазу, які були раніше.

Передати показання лічильників клієнти АТ «Харківгаз» можуть наступними способами:

-на сайті gas.ua (https://www.gas.ua/uk/home), в особистому кабінеті my.gas.ua

-у чатботі GASUA у Viber, Telegram та NaftogazGasSupply Facebook Messenger,

-за телефонами:

066-300-2-888 (Vodafone)

098-300-2-888 (Kyivstar)

093-300-2-888 (Lifecell),

-а також у центрах обслуговування клієнтів районних дільниць та відділень АТ «Харківгаз».