Шеринг документів з допомогою застосунку Дія з’явився у відділі ЦНАП Зачепилівської селищної ради

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Шеринг документів з допомогою застосунку Дія з’явився у Центрі надання адміністративних послуг Зачепилівської селищної ради

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшив ефективність роботи Центрів надання адміністративних послуг і скоротив час на обробку та перевірку документів заявників.

Відтепер відвідувачі  ЦНАП під час замовлення та отримання адміністративних послуг можуть пред’явити електронний паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження у застосунку Дія та поділитися цифровою копією документа.

Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій. Інтеграція з Дією робить процеси зручнішими, і користувачі більше не хвилюватимуться про забуті вдома документи!

Щоб відвідувачам поділитися копією е-паспорта, ідентифікаційного коду, довідкою внутрішньо переміщеної особи чи свідоцтва про народження, необхідно:

• відкрити паспорт у застосунку Дія;
  • навести на QR-код для шерингу документів в Дії, який знаходиться у адміністратора ЦНАП;
  • підтвердити запит для передачі даних.

Цифрова копія документів з е-підписом Дії автоматично передається до ЦНАП. Завдяки шерингу виконуються відразу дві функції: електронна ідентифікація особи та передача копій електронних документів адміністратору.

Чому шеринг крутий з точки зору безпеки?

• Не спрацює без вашої згоди! Тільки після запиту і вашого підтвердження;
  • Копія документа, яка передається, містить відмітку про те, кому і коли вона була надана;
  • Копія документа підписана КЕПом Дії.

Отримуйте послуги комфортно!