Шановні освітяни: керівники навчально-виховних закладів громади, вчителі та вихователі, ветерани педагогічної праці, працівники освітніх закладів.

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти.

За чудовою традицією на початку жовтня ми зі словами вдячності й любові звертаємося до людей, які вибрали благородну професію педагога. У кожного з нас в житті є свій Вчитель — той, хто мудрістю, душевною щедрістю, глибокими знаннями допоміг пізнати свій внутрішній світ, зробив його багатшим, навчив будувати майбутнє.

В це чудове свято прийміть щиру подяку за вашу працю. Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку. Нехай тепло душі, яке ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров’ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім’я майбутнього нашої громади та України

Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття, в родинах панує тепло, радість та затишок.

З повагою,

селищний голова Юрій Кривенко