Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

ШАНОВНІ МЕДИКИ!

21.06.2020

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Немає справи благороднішої та жертовнішої, ніж робота лікаря. Ви рятуєте й оберігаєте найцінніше – людські життя. Ви повертаєте здоров’я, ставите на ноги, даруєте надію, лікуєте не лишень недуги тіла, а й зболені стражданнями душі.

Бути лікарем – благородне покликання, яке під силу не кожному. Бути лікарем – це розділяти людський біль і переживання, вміти знаходити потрібні слова у найважчих ситуаціях, щиро співчувати й вірити у чудо. Бути лікарем – це ризикувати собою заради інших.

Дякую вам за високу професійність у протистоянні з підступною світовою пандемією. Дякую за ваші знання та вміння, за старання та сміливість. Дякую усім медикам, які мужньо тримають оборону на фронті, які лікують і рятують українських захисників, ризикуючи своїм здоров’ям та життям.

Тож нехай повертається сторицею та чуйність, турбота й опіка, якою ви щоденно ділитеся з пацієнтами, гідно виконуючи свій професійний обов’язок. Доземний уклін вам і глибока вдячність за жертовну й самовіддану працю та любов до людей.

Сердечно бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щасливої долі та Божого благословення!

з повагою,

Селищний голова                                                                                             Ю.В. Кривенко

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання