ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ, ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА!

23.06.2020

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та професіоналізму. Тож, нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Зачепилівщини.

Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Міцного здоров’я, успіхів та невичерпної енергії для реалізації усіх Ваших задумів та планів.

З повагою,

Селищний голова                                                            Юрій Кривенко