Телефон: (05761) 5-16-52
Факс: (05761) 5-10-87

Зміст

селищна рада інформує про результати конкурсу

22.12.2018

Зачепилівська селищна рада інформує про результати конкурсу, який відбувся 30.11.18 року, щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з метою проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу, площею 0,0455 га для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови – іншого призначення, що розташована за адресою пров.Спортивний,3, смт.Зачепилівка Зачепилівська селищна рада Зачепилівського району Харківської області.

Конкурсна комісія з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з метою проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, відповідно до набраних балів визначила переможцем ТОВ «Антей Інвест Груп».

Архіви