Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами

12.05.2023

До перегляду стали доступні відеоматеріали, підготовлені Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

39 флеш-відеороликів із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні», є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням:

Закликаємо всіх ознайомитись з відео-матеріалами! Знання мінної безпеки – запорука збереження твого життя та здоров’я!

НЕ ПІДХОДИТИ!  НЕ ЧІПАТИ! ПОВІДОМИТИ СПЕЦІАЛІСТІВ!

Ці прості правила можуть врятувати життя кожного з нас! Зараз будь-який предмет повинен бути підозрілим, адже може виявитися вибухонебезпечним! Не завжди навіть спеціалісти можуть одразу ідентифікувати випадкові знахідки та визначити характер їх дії.

Тому, будь ласка, не намагайтеся це робити самостійно! Кожен з нас повинен бути обережним та обачним!

ОБОВ’ЯЗКОВО проведіть роз’яснювальну роботу та нагадуйте про можливу небезпеку дітям!!!

У разі виявлення підозрілих предметів ТЕРМІНОВО телефонуйте за номером 101 чи 102!

Будьте пильними! Перешкоджайте ворогу! Допомагайте ЗСУ!