Зачепилівського району
від 05/07/2019 року
Про проходження стажування Євойлової Ю.Ю.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Положення про порядок стажування у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1994 року № 804 (із змінами і доповненнями), з метою набуття практичного досвіду та перевірки професійного рівня і ділових якостей:

ВСТАНОВИТИ ЄВОЙЛОВІЙ Юлії Юріївні  – головному спеціалісту загального відділу селищної ради, стажування на посаді начальника загального  відділу  Зачепилівської селищної ради  з 05.07.2019 року  по 12.07.2019 року.

1. Керівником стажування призначити начальника загального відділу селищної ради Пелих Ольгу Олександрівну.
  2. Стажистові Євойловій Ю.Ю. та керівникові стажування Пелих О.О. скласти доповідну записку та висновки про результати стажування до 12 липня 2019 року.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Підстава: заява Євойлової Ю.Ю. від 05.07.2019

Селищний голова                                                               Ю. КРИВЕНКО

Ознайомлена:

Євойлова Ю.Ю.

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

проекту розпорядження селищного голови від 05.07.2019  року № 48-К  «Про проходження стажування Євойлової Ю.Ю.»

Найменування посади Дата підпис прізвище, ініціали
Перший заступник селищного голови   Подколзіна О.В.
Секретар селищної ради

Безчасна Л.М.
Головний спеціаліст юридичного відділу

Шерстюк Є.В.