від 30/07/2019 року №60-К смт. Зачепилівка
Про фактичне вивільнення Коноваленко Т.В.

На підставі розпорядження від 19 липня 2019 року № 52-К «Про попередження працівників Малоорчицької сільської ради про наступне вивільнення у порядкуст.492 Кодексу законів про працю України», керуючись ст. 40, 431, 44, 47, 492 Кодексу законів про працю України, у зв’язку з відсутністю можливості працевлаштування на іншу роботу:
1. ЗВІЛЬНИТИ КОНОВАЛЕНКО Тетяну Вікторівну – спеціаліста Малоорчицької сільської ради (до закінчення 2-х місячного строку попередження про наступне вивільнення) з роботи, п.1 ст.40 Кодексу законів про працю України 31 липня 2019 року у зв’язку з реорганізацією Малоорчицької сільської ради шляхом приєднання до Зачепилівської селищної ради.
2. Головному бухгалтеру Лук’янчіковій О.Ф. здійснити повний розрахунок із звільненим працівником, у тому числі виплатити вихідну допомогу у розмірі середнього місячного заробітку.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО
Ознайомлена: