Красноградського району
від 30/06/2023 року №42-ОД смт. Зачепилівка
Про скликання ХХХІV позачергової сесії VIІІ скликання

Скликаю чергову ХХХІV сесію VIІІ скликання 06.07.2023 року о 10.00 годині в будівлі Зачепилівського будинку культури селищної ради (вул.Центральна,46, смт.Зачепилівка) з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного ХХХІV чергової сесії VІIІ скликання від 06.07.2023 року.
2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2023року.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 рік».
4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
5. Про встановлення туристичного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
6. Про встановлення транспортного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
7. Про встановлення єдиного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік..
8. Про встановлення земельного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
9. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік.
10. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Зачепилівської селищної громади ноутбуків із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
11. Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 10.11.2022 року № 3809 «Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту, комунальної установи та закладів освіти Зачепилівської селищної ради» .
12. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради.
13. Про внесення змін до Програми «Комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021-2025роки.
14. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2023рік
15. Про затвердження Програми фінансової підтримки Управління державної казначейської служби України у Зачепилівському районі Харківської області в умовах воєнного стану на 2023 рік.
16. Про внесення змін до Програми щодо підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області на 2023-2024 роки.
17. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради.
18. Про внесення змін до положення про порядок найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, парків, скверів та інших об’єктів на території Зачепилівської селищної ради.
19. Земельні питання.
20. Різне.