від 28/10/2019 року №70-ОД смт. Зачепилівка
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах дітей, сім’ї та питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради

до розпорядження селищного голови
від «28» жовтня 2019 р.№ 70-ОД

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста відділу Зачепилівської селищної ради

Основні вимоги до кандидата:
1) освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
2) стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років
3) обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Керуючий справами (секретар)
виконавчого комітету Л. ГРАММА

до розпорядження селищного голови
від «28» жовтня 2019 р.№ 70-ОД

Повідомлення про оголошення конкурсу

Зачепилівська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах дітей, сім’ї та питань соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради.
Умови проведення конкурсу:
Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Зачепилівської селищної ради такі документи :
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;
- згоду на збір та обробку персональних даних;
- заповнену особову картку форми П 2-ДС ;
- дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;
- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади :
- освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Зачепилівка, вул.Паркова, 37, Зачепилівська селищна рада, тел. 5-22-87.

Керуючий справами (секретар)
виконавчого комітету Л. ГРАММА