Красноградського району
від 28/02/2022 року №18-ОД смт. Зачепилівка
Про заборону продажу алкогольних напоїв на території Зачепилівської територіальної громади

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указ Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». запроваджуючи та здійснюючи передбачені ст. 4, ст.15, ст 28 Законом України "Про правовий режим воєнного стану":

1.Заборонити з 01.03.2022 року на території Зачепилівської територіальної громади продаж алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного).

2. Суб’єктам господарювання, що здійснюють продаж алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території Зачепилівської територіальної громади взяти це розпорядження до неухильного виконання та припинити продаж алкогольних напоїв слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) у зв’язку із забороною реалізації даної продукції відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олену ПОДКОЛЗІНУ.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО