врпапер
від 27/03/2020 року №38-ОД смт. Зачепилівка
Про внесення змін до розпоряджень голови Зачепилівської селищної ради

Керуючись законами України “Про забезпечення санітарного та, епідемічного благополуччя населення”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, протоколу № 5 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року, розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №131 «Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVID-19 », враховуючи постанову КМУ від 25 березня 2020 року №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу на території Зачепилівської селищної ради:

1. У розпорядженні селищного голови від 13.03.2020 року №29-ОД «Про запобіганню поширенню на території Зачепилівської селищної ради коронавірусу COVID -19» пункт 1 викласти у наступній редакції: «1. Визначити, що з 13 березня по 24 квітня 2020 року на території Зачепилівської селищної ради запроваджується карантин».

2. У розпорядженні селищного голови від 17.03.2020 року №30-ОД «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Зачепилівської селищної ради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусум COVID -19» пункт 1 викласти у наступній редакції:

«1. З 18 березня по 24 квітня 2020 року з 00.00 год. тимчасово зупинити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів».

3. У розпорядженні селищного голови від 19.03.2020 року №32-ОД «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину» пункт 1 викласти у наступній редакції: «1. Запровадити з 19 березня по 24 квітня 2020 року дистанційну роботу працівників виконавчого апарату Зачепилівської селищної ради та її структурних підрозділів».

4. Головному спеціалісту загального відділу селищної ради Чулей Г.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Зачепилівської селищної ради.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В..

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО