Зачепилівського району
від 26/07/2021 року №50-ОД смт. Зачепилівка
Про затвердження субвенції з обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я

З метою ефективного та своєчасного використання додаткових коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 січня 2021 року №47 «Деякі питання надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я», керуючись статтею 108 Бюджетного кодексу України, статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 рішення Зачепилівської селищної ради від 24 грудня 2020 року №114 «Про селищний бюджет на 2021 рік» (зі змінами), ураховуючи розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 22 липня 2021 року №406 «Про розподіл видатків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я:

1. Внести зміни у розпис доходів загального фонду селищного бюджету на 2021 рік по коду програмної класифікації доходів:
-КДК 41055000 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» у сумі 153 832 грн..
2. Внести зміни у розпис видатків селищного бюджету на 2021 рік по коду програмної класифікації видатків:
- КПКВМБ 0112144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» у сумі 153 832 грн.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Олена ПЕТРЕНКО